שיפמנס פאב
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

וידוי מרגש: מה הצחיק את יוד בהאה"ג1

3 posters

Go down

וידוי מרגש: מה הצחיק את יוד בהאה"ג1 Empty וידוי מרגש: מה הצחיק את יוד בהאה"ג1

הודעה  י. Thu Jan 01, 2009 8:27 pm

אז ככה - כולם פה התייחסו רק לרטעים כללו את רשל"צ ושפרה בפרט.

אבל הקטע שהכי הצחיק אותי היה דווקא אפיזודה הזוייה שהתרחשה באה"צ כלשהו של סופ"ש רגוע - כשעוד הייתה שמש ולא היה גשם.
וככה אני זוכרת אותו:

זה היה דיי בהתחלה לאחר שהגיעו החדשים - וליוני נגמרו הסיגריות... Shocked

דיי מהר יוני התחיל להראות ניצני תגובות של נרקומן בקריז (ראינו כבר לפני כן אצל יוסי ועינב - ולכן היה קל לזהות)...

ואז... הוא קיבל סיגריה אחת ויחידה, בודדה.

הוא הלך לפנית העישון - והתכוון להדליק אותה, ועד שחיפש אז - הוא השאיר אותה שנייה על השולחן.

השנייה הזאת הספיקה בדיוק כדי שתבוא רוח קטנה - ותגלגל לו את הסיגריה על רצפת העץ - ודרך המרווחים שבין הקורות - מתחת לרצפה אל האדמה.
הקיצר - הלכה סיגריה פייפן.

הבנאדם התחרפן לגמרי. הוא ישר ירד לתנוחת דוגי - והתחיל לנסות לדוג את הסיגריה דרך המרווחים (בלית אפשרי - כי הרצפה מאוד רחוקה מהאדמה שם...). בעודי בוהה בחריץ האינסטלטור של יוני - הגיע שחר. בהבינו את מצוקת רעו - ירד גם הוא לכריעת תפילה לאללה - ע"מ לבחון את העניין מקרוב.

ככה הם בילו כמה דקות, ואז החליטו לנסות לדוג את הסיגריה עם מקל ארוך. אבל הם לא מצאו מקל ארוך מספיק. אז הם ניסו להרכיב משהו משני מקלות. בינתיים גם אינה הגיעה - וכמובן התחילה לכרכר מסביב, שיתנו לה גם לנסות. שחר התחיל לנהום עליה ש"מה היא מבינה" ושהיא רק תהרוס את ההרכבה של המקלות. הקיצר - אתם יכולים לתאר את רמת הרעש.
כמובן שלא עבר זמן רב - וגם אינה ירדה לדוגי.

הקיצר - עבר לו הזמן בנעימים - כשאני צופה שלושה ישבנים מתנוססים אל על, ואז הגיעה רנין. היא גם רצתה לקחת חלק בחגיגה, וירדה על ארבע. שחר החליט שזה יהיה נורא מצחיק להפליק לה על התחת - וזה נורא עצבן אותה. אחרי הגמרה להתעצבן - היא החליטה שחסר דבק בקצה המקל - אז הם הלכו לחפש דבק. בינתיים הם הפקירו את השטח לאינה שנשארה לבד עם המקל. ואז - ברגע הכי מרוכז של אינה שראיתי מימי - הבחורה הביאה אותה בניסיונות נואשים לדלות את הסיגריה. הניסיונות הסתיימו בשבירה הצפוייה מראש של תרכובת המקלות, וכנראה גם הפציעה אנושה של הסיגריה האובדת.

כשחזרו שחר יוני ורנין - וגילו את שאירע, הם כעסו נורא על אינה.

בכל מקרה - היו עוד כמה ניסיונות דייג - עד שבסוף יוני הכריז על הסיגריה כאבודה לגמרי, וויתר עליה.
נדמה לי שבסוף רנין או ונסה נתנו לו אחת במקום.

בכל מקרה - זה היה קטע הזוי וקורע - שארך דקות ארוכות. הלוואי והיה לי אותו מוקלט: הוא יותר טוב מכל מערכון שמישהו יכול לכתוב....
י.
י.

מספר הודעות : 51

חזרה למעלה Go down

וידוי מרגש: מה הצחיק את יוד בהאה"ג1 Empty Re: וידוי מרגש: מה הצחיק את יוד בהאה"ג1

הודעה  אבל אני חייל Thu Jan 01, 2009 8:44 pm

[quote="י."]

הם היו צרכים לדעת ששום דבר טוב לא יכול להתרחש שאינה יורדת על ארבע :-)

לא ראיתי את הקטע אז לא יכול לחוות דעה. ואני עדיין מנסה ללמוד את המקום ואיך מגיבים אזי סליחה אם התגובות לא יוצאות במקום הנכון.

אבל אני חייל

מספר הודעות : 22

חזרה למעלה Go down

וידוי מרגש: מה הצחיק את יוד בהאה"ג1 Empty Re: וידוי מרגש: מה הצחיק את יוד בהאה"ג1

הודעה  י. Thu Jan 01, 2009 9:18 pm

[quote="אבל אני חייל"]
י. כתב:

הם היו צרכים לדעת ששום דבר טוב לא יכול להתרחש שאינה יורדת על ארבע :-)

לא ראיתי את הקטע אז לא יכול לחוות דעה. ואני עדיין מנסה ללמוד את המקום ואיך מגיבים אזי סליחה אם התגובות לא יוצאות במקום הנכון.

אא"ח -מודה שגם לי קשה הפורמט.
אני רגילה לפשטות של הבלוג...

ובכל מקרה - אני כן ראיתי את כל הקטע - ובלייב.
זה היה פשוט הזוי - הרבה יותר ממה שאני מתארת.
מסוג האפיזודות האלה שאתה אומר לעצמך: אני לא מאמין שאנשים ירדו ככה על ארבע בשביל סיגריה.
ואז, אתה מתחיל לחשוב מה אתה היית עושה בסיטואציה דומה (אתה צריך כמובן לדמיין גם שאתה מכור טוטאלית לניקוטין - ושאתה כבר בקריז רציני...)
ומצד שני - אתה נזכר שגם אנשים שאין להם שום קשר לניקוטין ירדו פה על ארבע - אז אתה מתחיל לתהות האם זה סוג של אתגר - במסגרת הסוטואציה שלא מספקת שום אתגרים אחרים....
הקיצר - הזוי היא בהחלט המילה המתאימה....
י.
י.

חזרה למעלה Go down

הודעה  אבל אני חייל Thu Jan 01, 2009 10:36 pm

[quote="י."][quote="אבל אני חייל"]
י. כתב:

מאמין לך :-) כנראה שבאותה תקופה לא הייתה לך המצלמה בה צילמת רגעים בלתי נשכחים באח הגדול אחרת היה לנו תיעוד לעוד רגע כזה

אבל אני חייל

מספר הודעות : 22

חזרה למעלה Go down

הודעה  י. Thu Jan 01, 2009 10:47 pm

[quote="אבל אני חייל"][quote="י."]
אבל אני חייל כתב:
י. כתב:

מאמין לך :-) כנראה שבאותה תקופה לא הייתה לך המצלמה בה צילמת רגעים בלתי נשכחים באח הגדול אחרת היה לנו תיעוד לעוד רגע כזה

אא"ח - דווקא יכולתי לעשות printscreen כבר אז - אבל אז עוד לא היו הימים בהם היכתה בי ההכרה שאני יכולה לעשות את זה....

כי אם כן - תאמין לי שהייתי מצלמת עד אובדן הכרה.
זה היה אחד הדברים המצחיקים ופאטתים שראיתי מימי. נראה לך שהייתי מוותרת על תיעוד של דבר כזה?.... Shocked
י.
י.

חזרה למעלה Go down

הודעה  מוטי "שיפמ Thu Jan 01, 2009 11:56 pm

יוד את כותבת נהדר
חחחחחח את עושה לי טוב על הנשמה תבאי עוד
אני בצפייה מקסימום כמו הבן של מינימום לראות איך נאפה ההודעה הראשונה שלי בבלוג, היסטוריהההההההה וזה הרגע באמת למר תודה לגלים גבוהים bom ועידו שנה טובה santa
מוטי
מוטי "שיפמ

מספר הודעות : 8

חזרה למעלה Go down

הודעה  י. Fri Jan 02, 2009 12:04 am

מוטי "שיפמ כתב:יוד את כותבת נהדר
חחחחחח את עושה לי טוב על הנשמה תבאי עוד
אני בצפייה מקסימום כמו הבן של מינימום לראות איך נאפה ההודעה הראשונה שלי בבלוג, היסטוריהההההההה וזה הרגע באמת למר תודה לגלים גבוהים bom ועידו שנה טובה santa

מוטי היי!

קודם כל, תודה

שנית - ג"ג היא גברת, ולא אדון.
ואכן -תודה לה, ושנה טובה לעידו.
בעצם -לכולם! Laughing

שלישית, אין לי כ"כ על מה לכתוב בימים אלה.
אני שוקלת לצאת בסדרת כתבות על נסיעות במוניות שירות ואטובוסים.
שם תמיד קורים דברים משעשעים....
cat - שמה לך פה את האייקון הזה כקונטרה לכלבלב שלך.... Wink
מה קרה לתמונה של ויק? למה החלפת לכלב מתנפנף האוזניים הזה?... Shocked
י.
י.

חזרה למעלה Go down

הודעה  מוטי "שיפמ Fri Jan 02, 2009 1:01 am

זה טו-אוב, Laughing Laughing

מונית הכסף קטן על זה יש לך רעיון נהדר לסדרה מוצלחת ביותר( אחוזים לחשבון Wink )
בקשר לתמונה אני אזרוק לך עצם עבה ל"ניתוח פסיכולוגי מעמיק" שתוכלי לעשות עלי - משהו נהדר יפה יוצא מהפורום הזה ניתוח אישיות ע"פ תמונות, יוד עם מסכה מנייר??? יוסיק-נרקיסים על המים??? וכו'
שילבתי שלושה דברים חשובים בכלבלב מתנפנף האוזניים
א. ויק
ב. צבר(קוביות..)
ג. גקו'( משב רוח מרענן)
מוטי
מוטי "שיפמ

חזרה למעלה Go down

הודעה  י. Fri Jan 02, 2009 1:07 am

מוטי "שיפמ כתב:זה טו-אוב, Laughing Laughing

מונית הכסף קטן על זה יש לך רעיון נהדר לסדרה מוצלחת ביותר( אחוזים לחשבון Wink )
בקשר לתמונה אני אזרוק לך עצם עבה ל"ניתוח פסיכולוגי מעמיק" שתוכלי לעשות עלי - משהו נהדר יפה יוצא מהפורום הזה ניתוח אישיות ע"פ תמונות, יוד עם מסכה מנייר??? יוסיק-נרקיסים על המים??? וכו'
שילבתי שלושה דברים חשובים בכלבלב מתנפנף האוזניים
א. ויק
ב. צבר(קוביות..)
ג. גקו'( משב רוח מרענן)

יפה, מוטי!

(רק שאיפה הקוביות, לא הבנתי....)

ואגב - אני דווקא חושבת שהאייקון שבחרתי לי הוא בול אני. בעוד שבוע מעכשיו. אחרי שאזכה בלוטו - (לא צריך להסגר עם הבובלילים לשלושה חודשים בוילה כדי לזכות במיליון... Wink ) - ולא אראה אתכם ממטר יותר... Laughing
י.
י.

חזרה למעלה Go down

הודעה  מוטי "שיפמ Fri Jan 02, 2009 1:48 am

החיוך שלך שווה מליון דולר Laughing
יווו אני משועמם עלה לי רעיון פנטסטי לטגן סופגנייה עם טיפה עזרה מהאייקונים החביבים
ללוש היטב bounce להמתין שהבצק יוכפל sunny כשהוכפל - חובטים בבצק כדי להוציא ממנו את כל כיסי האוויר Basketball אח"כ לטגן בשמן עמוק cyclops מוצאים אותם אחרי שהזהיבו מעט Embarassed אחרי שהתקררו בוזקים אבקת סוכר pale cheers וישר לפה Very Happy
הזוי שכתבתי את זה
מוטי
מוטי "שיפמ

חזרה למעלה Go down

הודעה  י. Fri Jan 02, 2009 2:35 am

מוטי "שיפמ כתב:החיוך שלך שווה מליון דולר Laughing
יווו אני משועמם עלה לי רעיון פנטסטי לטגן סופגנייה עם טיפה עזרה מהאייקונים החביבים
ללוש היטב bounce להמתין שהבצק יוכפל sunny כשהוכפל - חובטים בבצק כדי להוציא ממנו את כל כיסי האוויר Basketball אח"כ לטגן בשמן עמוק cyclops מוצאים אותם אחרי שהזהיבו מעט Embarassed אחרי שהתקררו בוזקים אבקת סוכר pale cheers וישר לפה Very Happy
הזוי שכתבתי את זה

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

חזק, מוטי!

מחר אני מנסה (והאמת - זה אחלה מתכון בשבילי - כי אין לי שום דבר אכיל בבית, בטח שלא קמח, שמן, אבקת סוכר ויתר הדברים שצריך בשביל להכין סופגניה... הקיצר - מחר שוב אקרא מתכונים ברשת... Wink )
י.
י.

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics